HAMİLEYKEN BOTOKS UYGULANABİLİR Mİ?
Ocak 15, 2019
Tablets meant for effectiveness since they occupation
Haziran 26, 2019

GIDI ERİTME 

Ülkemizde Gıdı olarak durum, çene altı ile boyun arasında yağ birikimi sonucu oluşan bölgeye denmektedir. Genetiğe, ilerleyen yaşa ve yaşlanmaya bağlı olmanın dışında yer çekimi gibi etkilerle sarkmaya başlayan Gıdı, bu sorundan muzdarip olan kişileri daha şişman ve daha yaşlı göstermektedir. Gıdı içerisindeki yağın blok olarak birikmesi sonucu kendiliğinden tedavisi bulunmayan Gıdı Eritme artık ameliyatsız olarak da yapılabilmektedir.
Gelişen günümüz teknolojisi sonucu birçok estetik işlem, cerrahi bir operasyon olmaktan çıkmakta ve basit ve olay uygulamalar sonucu çözüme kavuşturulmaktadır. Makyaj hileleri ile kapatılmaya çalışılsa da tam bir başarı elde edilemeyen Gıdı problemi artık çok daha basit yollarla ortadan kaldırılabilmektedir. Gıdı sorunu birçok etkene bağlı olarak meydana gelebilmektedir.

Gıdı Oluşumu Sebepleri?
-Aşırı kilo sorunu
-Genetik olarak yatkınlık sonucu
-İlerleyen yaş ve yaşlanmaya bağlı olarak
-Yer çekimi nedeniyle
-Güneş ışınları, sigara içilmesi ve kas gevşemesi sonucu meydana gelebilmektedir.
Genellikle fazla kilo alımı sonucu veya genetik yatkınlıktan dolayı karşımıza çıkan bu sorun sadece kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da çekilen bir problemdir. Cilt yapısından dolayı daha çok kadınlarda görülen Gıdı sorunu, geçmişte sadece çene germe ameliyatı ve liposuction ile çözülebiliyordu. Son zamanların en çok tercih edilen yöntemlerinden birisi olan ameliyatsız Gıdı Eritme , herhangi bir anestezi durumu istemediği gibi acı veya ağrı gibi sorunlar da oluşturmamaktadır.

Gıdı Estetiği Kimlere Uygulanmaktadır?
Gıdı sarkması yaşayan kişilere uygulanan bu estetik işlem, genel olarak 35 yaş grubu ve üzerin kişilerde uygulanmaktadır. Uygulama sonrası 5 ila 15 yaş daha genç gösteren Gıdı Eritme, sizleri estetik kaygınızdan kurtarmakta ve kendinize olan güveninizi arttırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat